Biuro Rachunkowe i Prawne Biznes-Ekspert Łódź

Biuro Rachunkowe i Prawne Biznes-Ekspert Łódź

Historia BIZNES-EKSPERT Spółki jawnej sięga lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Początkowo działała jako spółka cywilna, której pierwszymi współwłaścicielami byli małżonkowie, Mariola i Leon Kaźmierczakowie. Działalność polegającą na świadczeniu usług księgowo-rachunkowych BIZNES-EKSPERT prowadzi w różnych formach organizacyjno-prawnych od dnia 22 października 1996 roku.

Od początku głównym przedmiotem działalności firmy było usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz wszelkiego rodzaju ewidencji podatkowych, jak również doradztwo w zarządzaniu podmiotami gospodarczymi.

Biuro rachunkowe Łódź - Biznes-Ekspert Sp.j. Łódź, ul. Piramowicza 15 - Wejście od ulicy Narutowicza 44

W marcu 2002 roku spółka cywilna została przekształcona w spółkę jawną. Pod koniec 2002 roku spółka jawna poszerzyła swoją ofertę o usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego, rozpoczynając współpracę z TUiR WARTA S.A.

Od marca 2003 roku siedzibą BIZNES-EKSPERT Spółki jawnej jest lokal oznaczony numerem 17 położony na drugim piętrze narożnej kamienicy mieszczącej się w Łodzi przy ulicy Grzegorza Piramowicza 15. Wejście do lokalu znajduje się od ulicy Narutowicza 44.

Od połowy 2008 roku została uruchomiona obsługa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy dla przedsiębiorców oraz stworzono możliwość korzystania z usługi przeprowadzania dla nich szkoleń.

Od końca 2010 roku Spółka świadczy też usługę prowadzenia ksiąg rachunkowych za pośrednictwem przeglądarki (www.itbiurorachunkowe.pl). W połowie 2015 roku do obsługi Klientów został uruchomiony program Optima autorstwa „Comarch” S.A. Spółka jest rodzinnie i biznesowo powiązana z Biurem Rachunkowym Doradcy Podatkowego Marioli Kaźmierczak ( www.itdoradcapodatkowy.pl), działającej w tej samej lokalizacji, które również realizuje formy zdalnej obsługi rachunkowości prowadzonej przez przedsiębiorców w oparciu o rozwiązania informatyczne udostępnione przez firmę „Asseco Business Solutions” S.A.

BIZNES-EKSPERT jest Spółką z dużym doświadczeniem, korzystającą w ramach swojej działalności z możliwości, jakie stwarza nowoczesna technologia. Spółka na co dzień wykorzystuje współczesne rozwiązania elektroniczne do współpracy z Klientami. Spółka ma doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości i spraw finansowych różnej wielkości i wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych, tych zatrudniających kilkudziesięciu pracowników, jak i dających tylko zatrudnienie właścicielowi, także zarówno z przewagą kapitału polskiego, jak i obcego. Prowadziliśmy sprawy rachunkowo-podatkowe zarówno firm produkcyjnych, handlowych i budowlanych, jak też usługodawców świadczących różnorodne usługi. Z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy zespół, którego zadaniem jest dostarczenie usługi kompleksowej, o wysokiej jakości i realizowanej sprawnie, bez potrzeby marnowania czasu na odwiedzanie profesjonalistów specjalizujących się w poszczególnych wąskich dziedzinach rachunkowości.

Realizujemy cele Spółki, zachowując otwartość na problemy każdego Klienta, a jednocześnie szacunek dla prawa i ostrożność. Przede wszystkim jednak na uwadze mamy dążenie do zapewnienia najwyższej jakości naszych usług. Tylko prawidłowo wykonane obowiązki publiczno-prawne zapewnią przedsiębiorcy komfort niezbędny do spokojnego prowadzenia działalności bez narażania się na niepotrzebne problemy. Jakość naszych usług najlepiej oddaje fakt, że Spółka wciąż obsługuje niektórych swoich Klientów od ponad 20 lat!

Biuro Rachunkowe i Prawne BIZNES-EKSPERT to firma specjalizująca się w działalności usługowej głównie na rzecz przedsiębiorców. Zasadnicze obszary działalności Spółki, wyznaczające jej specjalizację, to:

BIZNES-EKSPERT Biuro Rachunkowe Łódź, powstało w 1996 roku i od tego czasu systematycznie rozwija się, ciągle udoskonalając metody współpracy z klientem. Jest to firma o dużym doświadczeniu, od początku prowadząca księgowość dla firm i organizacji członkowskich, jak stowarzyszenia i fundacje. Zdecydowanie najważniejsze miejsce zajmują w działalności Spółki rachunkowość i podatki spółek kapitałowych, czyli usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, w tym prowadzenie ewidencji podatkowych, jak też rozliczenia podatkowe spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i spółek akcyjnych. Firma prowadzi również księgi rachunkowe i ewidencje podatkowe dla spółek osobowych, jak spółka cywilna, spółka jawna, spółka komandytowa, spółka partnerska. Spółka świadczy ponadto usługi księgowe dla firm prowadzonych przez osoby fizyczne (jednoosobowych działalności gospodarczych).

BIZNES-EKSPERT Biuro rachunkowe Łódź ma duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości i obsługi spraw podatkowych zarówno krajowych firm zaliczanych do różnych gałęzi gospodarki, jak też o różnej formie prawnej. Lista stanów faktycznych i zagadnień prawnopodatkowych, w jakich operowały firmy klientów Spółki, jest bardzo długa. Wystarczy dodać, że Spółka prowadziła (lub prowadzi bieżąco) sprawy rachunkowo-podatkowe spółek z udziałem nierezydentów z Niemiec, Holandii, Francji, Włoch, Szwecji, Czech, Słowacji, Ukrainy, Korei Pd., Wietnamu, Turcji i z niektórych krajów arabskich. BIZNES-EKSPERT znajduje się w centrum Polski, ale oferuje internetową księgowość Łódź przy zastosowaniu różnych rozwiązań technicznych, zarówno przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych (tzw. księgowości kontowej), jak i też przy prowadzeniu księgowości uproszczonej (ewidencji podatkowej).

Istotne miejsce w działalności firmy zajmuje obsługa płac oraz outsourcing spraw kadrowych, a także prowadzenie akt osobowych pracowników. Są to więc zagadnienia, które – w obliczu nieustannych zmian przepisów prawa – stają się sporym wyzwaniem dla każdego przedsiębiorcy. Całą działalność Spółki wspiera profesjonalna obsługa prawna, realizowana przez prawników, mających tytuły zawodowe. Zapraszamy!

Priorytetem świadczonych przez nas usług jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa dla klientów. Jakość świadczonych usług potwierdzają pomyślnie zakończone kontrole organów państwowych i bezszkodowa obsługa klientów.
WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner