Biuro rachunkowe Łódź: kompleksowe usługi księgowe.
Usługi podatkowe, Obsługa kadrowa i prawna. Wirtualne biuro Łódź

Biuro Rachunkowe i Prawne Biznes-Ekspert Łódź

Biuro Rachunkowe i Prawne Biznes-Ekspert Łódź

Historia BIZNES-EKSPERT Spółki jawnej sięga lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Początkowo działała jako spółka cywilna, której pierwszymi współwłaścicielami byli małżonkowie, Mariola i Leon Kaźmierczakowie. Działalność polegającą na świadczeniu usług księgowo-rachunkowych BIZNES-EKSPERT prowadzi w różnych formach organizacyjno-prawnych od dnia 22 października 1996 roku.

Od początku głównym przedmiotem działalności firmy było usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz wszelkiego rodzaju ewidencji podatkowych, jak również doradztwo w zarządzaniu podmiotami gospodarczymi.

Biuro rachunkowe Łódź - Biznes-Ekspert Sp.j. Łódź, ul. Piramowicza 15 - Wejście od ulicy Narutowicza 44

W marcu 2002 roku spółka cywilna została przekształcona w spółkę jawną. Pod koniec 2002 roku spółka jawna poszerzyła swoją ofertę o usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego, rozpoczynając współpracę z TUiR WARTA S.A.

Od marca 2003 roku siedzibą BIZNES-EKSPERT Spółki jawnej jest lokal oznaczony numerem 17 położony na drugim piętrze narożnej kamienicy mieszczącej się w Łodzi przy ulicy Grzegorza Piramowicza 15. Wejście do lokalu znajduje się od ulicy Narutowicza 44.

Od połowy 2008 roku została uruchomiona obsługa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy dla przedsiębiorców oraz stworzono możliwość korzystania z usługi przeprowadzania dla nich szkoleń.

Od końca 2010 roku Spółka świadczy też usługę prowadzenia ksiąg rachunkowych za pośrednictwem przeglądarki (www.itbiurorachunkowe.pl). W połowie 2015 roku do obsługi Klientów został uruchomiony program Optima autorstwa „Comarch” S.A. Spółka jest rodzinnie i biznesowo powiązana z Biurem Rachunkowym Doradcy Podatkowego Marioli Kaźmierczak ( www.itdoradcapodatkowy.pl), działającej w tej samej lokalizacji, które również realizuje formy zdalnej obsługi rachunkowości prowadzonej przez przedsiębiorców w oparciu o rozwiązania informatyczne udostępnione przez firmę „Asseco Business Solutions” S.A.

BIZNES-EKSPERT jest Spółką z dużym doświadczeniem, korzystającą w ramach swojej działalności z możliwości, jakie stwarza nowoczesna technologia. Spółka na co dzień wykorzystuje współczesne rozwiązania elektroniczne do współpracy z Klientami. Spółka ma doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości i spraw finansowych różnej wielkości i wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych, tych zatrudniających kilkudziesięciu pracowników, jak i dających tylko zatrudnienie właścicielowi, także zarówno z przewagą kapitału polskiego, jak i obcego. Prowadziliśmy sprawy rachunkowo-podatkowe zarówno firm produkcyjnych, handlowych i budowlanych, jak też usługodawców świadczących różnorodne usługi. Z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy zespół, którego zadaniem jest dostarczenie usługi kompleksowej, o wysokiej jakości i realizowanej sprawnie, bez potrzeby marnowania czasu na odwiedzanie profesjonalistów specjalizujących się w poszczególnych wąskich dziedzinach rachunkowości.

Realizujemy cele Spółki, zachowując otwartość na problemy każdego Klienta, a jednocześnie szacunek dla prawa i ostrożność. Przede wszystkim jednak na uwadze mamy dążenie do zapewnienia najwyższej jakości naszych usług. Tylko prawidłowo wykonane obowiązki publiczno-prawne zapewnią przedsiębiorcy komfort niezbędny do spokojnego prowadzenia działalności bez narażania się na niepotrzebne problemy. Jakość naszych usług najlepiej oddaje fakt, że Spółka wciąż obsługuje niektórych swoich Klientów od ponad 20 lat!

WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner