Referencje

Referencje

Global Software Laboratories sp. z o.o.

"Z pełnym przekonaniem rekomenduję M. i L. Kaźmierczakowie Biznes-Ekspert sp. j. innym podmiotom, którym zależy na solidnej i profesjonalnej obsłudze księgowo-podatkowej."

"CompArt Market" sp. j.

"Realizowana na naszą rzecz usługa jest kompleksową obsługą w zakresie księgowo-podatkowo-prawnym, jakiej oczekuje większość nowocześnie i sprawnie działających firm."

Prof. dr hab. med. Paweł Górski

"Biuro podejmuje trudne wyzwania i w nietypowych sytuacjach zawsze jest gotowe do obrony interesów klienta"

Magnale Magnum

"Jakość, organizacja oraz fachowość prowadzenia spraw księgowych pozwala polecać firmę "Biznes-Ekspert" Sp. j. jako dobrego i zaufanego partnera w biznesie"

"Symag-Polska" Spółka z o.o.

"Mamy pełne zaufanie do jakości pracy firmy "BIZNES-EKSPERT" i wykonywanych przez nią czynności zawodowych. Szybko przystosowuje się ona do wszystkich zmian w przepisach podatkowych i szeroko pojętego prawa gospodarczego"

"Therapeia"

"Ponad dziesięcioletni okres współpracy oceniam bardzo wysoko. Osobisty nadzór, wnikliwość i zaangażowanie w indywidualnego klienta, w połączeniu z kwalifikacjami i dyspozycyjnością zatrudnionego personelu sprawiają, że bieżące sprawy jak: pojawiające się sporne kwestie na styku podatnik - urząd są prowadzone terminowo, rzetelnie i kompetentnie"

"Interdom" Zarządzanie i Administracja Nieruchomościami

"Współpraca z Kancelarią układa się bardzo dobrze. Kancelarię Doradcy Podatkowego cechuje rzadko spotykany stopień kompetencji zawodowej"

"PRIMA" Zakład Budowlany

"Otrzymałem też pomoc i radę w bardzo trudnych sprawach"

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych "PAM"

"Otrzymałem również fachowe i nieprzecenione wsparcie w wyjątkowo skomplikowanych negocjacjach. Nigdy nie zostałem też pozostawiony sam sobie z jakimkolwiek problemem, jaki zaistniał w mojej firmie"

EAGLE P.H.U.

"Pani Mariola Kaźmierczak wykazała się kompetencją i wszechstronnym przygotowaniem zawodowym a ponadto posiada odpowiednią wiedzę z zakresu prawa cywilnego i prawa pracy. Wyjątkowo trafnie interpretowała obowiązujące przepisy i wskazywała skuteczne sposoby ich wykorzystania w interesie podatnika"

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner